Enigma OTS

...............................................................................ACC/IP enigmaot.no-ip.biz...............................................................................


#1 2008-10-13 14:14:35

Beata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 15
Punktów :   

Odchodze z servera...

Nie chce grac na taki servie przez takich ludzi jak Kirke moim zdaniem to jedna wielka sciema a czyjes fotki kazdy moze dac... Serv sie rozkrecil wmiare ale co to ma byc jak jest taka osoba ktora wszystkim wszystko utrudnia... Kirke zabija LOW!! i nie tylko mysli ze jest kims bo Vinox z nia niby jest ale ja na innym servie mam chlopaka z RL i co nie chwale sie bo to jest milosc a nie tylko pieprzenie ze dostane gm bo GM to moj chlopak nie musisz sie chwalic... Ten serv mogl byc fajny naprawde ale Kirke to popsula jej chodzi tylko o to zeby byc GM i sie rzadzic spytalam kilka osob co mysla o Kirke i... szkoda slow NIKT CIE NIE LUBI TYLKO SIE PODLIZUJESZ na innym servie tez ty grales i Aciek wyslal twoja rozmowe jak gadaliscie i pisales zeby przekonal ich ze jestes dziewczyna... Nie mozesz byc soba? I na servie mojego dobrego znajomego Mikiel OTS juz nie istnieje wiec nie uznajcie tego za Reklame xD, bylo to samo... pisales do GM [Widze ze ci na mnie nie zalezy...] juz nie bede dalej pisac co MOWIL. Nie rob z siebie super gwiazdy i nie pisz ze ciebie lubia bo jest inaczej a nikt w twarz ci nie powie ze cie nie lubi bo jestes N lvl... i dziewczyna z takim wygladem by napewno nie siedziala 20/24 ja siedze dziennie max 3h i mi starcza jestes uzalezniona az tak nie wieze?? KIRKE TO SCIEMA!! Moim zdaniem i nie tylko...
Jak chcecie zobaczyc zrobcie ankiete na servie...
Narazie wszystkim mam nadzieje ze sie z kilkoma osobami spotka.

Pozdro... dla Kirke...

Offline

 

#2 2008-10-13 14:21:59

Majak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 22
Punktów :   

Re: Odchodze z servera...

powiem ci tak sam jej lub jego nielubie kazdy se moze dac fotke jakies laski server jest dalej vinox mi mowil sam ze sram naniom i ma wyjebane na kirke wiec niech nic lepiej niemowi a i jak tam chcesz niebende cie zmuszal do dalszej gry bo ots sie zmienia mapka itp

Offline

 

#3 2008-10-13 14:25:49

Beata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odchodze z servera...

To znaczy ja duzo niegram jest serv teraz mojego chlopaka ale on nie zawsze ma wlaczony ja nie gram przez takich ludzi nie lubie oszustow ponad 60% mezczyzn conajmniej raz sie podala za dziewczyne PO CO???? Jak jest pedalem to niech poszuka odp. stronki napewno sa a zadna dziewczyna nie siedzi tyle na kompie ja wole isc sie wybawic na imrezce gram bo lubie poznawac kontakty nowe a nie jak ON by miec gm i n. lvl i sie rzadzic...

Offline

 

#4 2008-10-13 14:28:47

Majak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 22
Punktów :   

Re: Odchodze z servera...

ale jebac kirke ten oszust juz tu niezagra zapewniam cie ;] jak zobacze taki nick ban

Offline

 

#5 2008-10-13 14:32:15

Beata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odchodze z servera...

Watpie czy to cos da bo ban IP to tylko cos by tu dal...
Jak status serva sie poprawie to wruce dozobaczonka

Offline

 

#6 2008-10-13 19:39:51

Vinox

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 204
Punktów :   

Re: Odchodze z servera...

Informuje iż Kirke sama odchodzi z severa oddala domek i już jej nie zobaczymy dla niektórych to możne dobrze a dla niektórych złe zobaczymy jak teraz się serw posunie dalej



Pozdro

Offline

 

#7 2008-10-13 21:17:25

Majak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 22
Punktów :   

Re: Odchodze z servera...

i jest git poco nam ona lub on dochodzily mnie sluchy ze przezniom psul sie server i spadal na psy ale ja tam niewiem

Offline

 

#8 2008-10-15 15:26:25

Beata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odchodze z servera...

No wiec tak Kirke nie jest tym za kogo sie podaje ta osoba tez gra w Tibie na PGO i ponoc zna z tamtad Vinoxa ale NIC nie wiem o tym co sie tu dzieje... ze sie tak brzydko wyraze
WYPIE... OSZUSCIE nie potrzebujemy takich ludzi.
Aha Vinox prosze o Bana na IP dla niego...

Ostatnio edytowany przez Beata (2008-10-15 16:14:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia