Enigma OTS

...............................................................................ACC/IP enigmaot.no-ip.biz...............................................................................


#1 2008-10-15 17:13:00

FrYtEcZkA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 3
Punktów :   

Kirke to oszustka!!!

A wiec tak witam All Na poczatku Nie jestem z tego Otsa ale zaciekawilo mnie to ze obecna tu KIRKE PODAJE SIE ZAMNIE profil www.dorcia1511.fotka.pl nalezy domnie czyli FrYtEcZkA jezeli chcecie sie upewnic piszcie PW a napewno odpisze i powiem wam to samo A i po 2 Niedawajcie Kirke gma poniewaz wczsniej grala Na Pgoots Na ktorym ja obecnie gram i rowniez trula o gma i mowila ze sie zmieni i ze all lubi haha Gowno prawda Kochanie jestes Poptostu Zalosna Masz gora 10 lat a wiec lepiej usun tego avatarka chyba ze chccesz wyelciec z kolejnego otsa przezemnie tak jak z pgo gdzie cie tyralam Hehe CHCIALA BYM ABY VINOX LUB KTORYS Z GM ROZWAZYL TO I ZOBACZYL JAKA KIRKE JEST FAJNA czekam na odpowiedzi All Pozdrawiam Buziaki

Ps:A i jeszcze jeden dowod na to ze to moje fotki wejdzie na www.pgoots.cuu.pl i spojzcie na postac o nicku FrYtEcZkA i luknijcie na Avatarek KIRKE ZNAJDZIE CIE WSZEDZIE MALA DZIW*** Buss;**

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia